ZAMERANIE SPOLOČNOSTI

Ekologické riešenie problémov je hlavnou náplňou činnosti firmy HAMACH. Behom pomerne krátkej doby uspokojila už desiatky zákazníkov, z nich viac než polovica patrí k stálym partnerom. Hlavnú časť ponuky firmy tvorí priemyselné čistenie, generálne a denné upratovanie, čistenie od ropných látok, ich derivátov a ich následnou likvidáciou. Čistenie a následná konzervácia prírodného a umelého kameňa, dezinfekcia, dezinsekcia, deratizácia. Je toho síce dosť ale stále to nie je všetko.

Aby sme sa nebavili stále dookola, je tu pár vysvetlení.
Priemyselné a sanitárne čistenie v sebe združuje asi najširšiu kapitolu našej práce. Bežnými a dennodennými problémami sú znečistené podlahy od rôznych látok (prach, voda, lepidlá, bežné znečistenia, vosk a pod.). Áno je toho veľmi veľa, čo všetko môže prekážať spokojnosti a spríjemnenia prostredia. S touto nečistotou sa stretávame neustále a jej odstránenie je v podstate jednoduché a časovo nenáročné. Samozrejme nie je to pravidlo, každý povrch reaguje inak a ku každému povrchu sa treba stavať inak. Preto je dôležité nepodceňovať danú situáciu.
K ďalším z tých každodenných znečistení patria fasády budov, tu je situácia už zložitejšia. Okrem takých nečistôt ako je prach, voda pribudlo aj slnko a kyslé dažde. Tu treba hľadieť aj na nedostupnosť resp. dostupnosť plochy (fasády budovy). Je veľmi dôležité si uvedomiť, že práve vzhľad je prvé s čím sa stretne zákazník pri návšteve vašich priestorov. Okrem toho pri vážnejšom znečistení nastáva možnosť výraznejšieho poškodenia ak nie až priameho znehodnotenia budovy. Nuž ale poďme ďalej. Ďalšie znečistenia sú upchaté potrubia (vodný kameň, znečistenie) a tepovanie kobercov (či to už technológiou suchého tepovania, alebo pomocou vody).
K týmto druhom čistenia samozrejme dávame aj takzvané generálne čistenie (čo je jednorázové čistenie) a denné čistenie (je zaujímavejšie a veľmi účinné). Viac sa dozviete TU.
DDD je pojem veľmi obsiahly. My to teraz zhrnieme do uceleného jedného celku. Zaoberá sa likvidáciou škodcov. Asi jednosucho povedané živočíšneho pôvodu (myši, potkany, ftáctvo a atď.) ako aj bakteriálneho pôvodu (dezinfekcia, dezinsekcia). Viac sa dozviete TU.
Myslím, že je toho dosť, najlepšie bude pokiaľ nám váš problém vysvetlíte a zašlete popísaný v našom dotazníku a my pre vás budeme vedieť pripraviť účinné riešenie.

i-reklama stránok bezslov.sk ..:: partner pre Váš internet.